Prodej chalupy s uzavřeným dvorem a zahradou v Týně nad Vltavou.

Celkem 25 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Romana Freyová
Romana Freyová
telefon: 727 878 022
romana.freyova@etapareality.cz
Cena:
3.450.000 ,- včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji pěknou chalupu s uzavřeným dvorem a velkou zahradou na okraji Týna nad Vltavou, v části Malá Strana, v ulici Na kohoutě. Usedlost tvoří chalupa (rodinný dům), hospodářská část, uzavřený dvůr a zahrada. Pozemky mají výměru 1951 m².

Chalupa má jedno nadzemní podlaží a její dispozice je 3+1 s koupelnou, toaletou a špajzem. Dům je z části podsklepený – zachovalý klenutý sklep (loch) a k dispozici je půda. Do chalupy je zavedena elektřina, vytápění je zajištěno lokálními kamny na tuhá paliva a el. přímotopy. Odpad byl řešen septikem s přepadem, který již dosloužil. Zdrojem vody je kopaná studna s užitkovou vodou. Je zde možnost napojení na obecní vodovod, který je v dosahu. Zdivo domu je převážně kamenné, z části cihlové. První zmínky o usedlosti jsou již z roku 1840.

Vstup do domu je z průjezdu do dvora. Zde navazuje i hospodářské křídlo, které tvořily tři maštale a nyní jsou využívány jako prádelna, dílna a sklad. Jistě oceníte uzavřený dvůr, který je zatravněný. Odtud je vstup do velké stodoly a garáže. Před chalupou je krásně udržovaná a rovinatá zahrada. Oplocení pozemku je ze dvou stran. Usedlost je v původním stavu a je nutná rekonstrukce.

Město Týn nad Vltavou nabízí veškerou občanskou vybavenost. Týn leží 12 km od Bechyně, 22 km od Hluboké nad Vltavou, 28 km od Písku a 33 km od Českých Budějovic.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky, kterou doporučuji, protože je tu opravdu hezky, klid a pohoda, kontaktujte makléřku. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.
 

Plocha užitná:
230 m2
Plocha pozemku:
1951 m2
Adresa:
Týn nad Vltavou
Na kohoutě
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina u nemovitosti:
230v, 400v
Kanalizace:
Septik
Vodovod:
Studna
Infrastruktura:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Lékař
Výbava:
Kuchyňská linka, pračka, sporák, sprchový kout, sklep, zahrada, garáž
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 12' 32.409"N, 14° 24' 55.556"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
   
Sdílet na sociálních sítích