Prodej rodinného domu se zahradou v Katovicích

Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Helena Mošnová
Helena Mošnová
telefon: 777 362 214
helenamosnova@etapareality.cz
Cena:
6.900.000 ,- Konečná cena včetně právního servisu
Popis nemovitosti:

Nabídka prodeje rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami a menší zahradou v obci Katovice na Strakonicku. Dům v posledních letech prošel rozsáhlou celkovou rekonstrukcí, chybí dokončení fasády a drobné dodělávky interiéru.
V přízemí i v patře je prostorná bytová jednotka 3+kk. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, v patře navíc i s vanou. V koupelnách je podlahové topení, ostatní místnosti jsou vytápěny plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů. Dům dále disponuje v přízemí technickou místností a v patře praktickou šatnou – skladem. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Podlahy vinyl, PVC a dlažba. V místnostech je použito moderní bodové osvětlení. Podlahová plocha přízemí je cca 110m2, v patře 130m2. Průjezd na zahradu slouží zároveň jako garáž. Na zahradě je velká zastřešená pergola a zahradní domek.
Dům nabízí bydlení pro velkou nebo vícegenerační rodinu, případně využití části prostor pro podnikání – sídlo firmy, kanceláře, atelier…
V městě je úřad, škola, školka, obchod pošta… Kompletní vybavenost je v 7km vzdálených Strakonicích, Více informací ráda poskytnu po telefonu nebo mailem. Srdečně zvu k prohlídce.

Plocha užitná:
240 m2
Plocha pozemku:
396 m2
Adresa:
Katovice
Nádražní 141
Vydaný certifikát:
D - Méně úsporná
Plyn u nemovitosti:
Plynovod
Elektřina u nemovitosti:
230v, 400v
Kanalizace:
Veřejná kanalizace
Vodovod:
Dálkový vodovod
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 16' 10.862"N, 13° 49' 43.356"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
   
Sdílet na sociálních sítích